Ju Jitsu Klub Hódmezővásárhely Fórum » Általános fórum

A honlappal kapcsolatos észrevételek, vélemények

1. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Sziasztok!

Én is próbáltam, nálam is minden jól működik. (XP, legújabb Chrome).

Ha valakinek van hasonló hibája kérem jelezze...

Üdv,
    Sanyi

Küldés óta eltelt idő: 6 years. #
  2. Dávid
    Fórumgazda

Most teszteltem MacOSX és Windows alatt is Chrome böngészővel, de semmilyen módon nem tudtam reprodukálni az említett jelenséget. Windows alatt frissen telepített a böngésző. Valószínűleg valamilyen lokális oka van, vagy a facebook hibája okozza.

3. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Szia Jani!

Köszönöm a infót, utána járunk a jelenségnek!

Üdv,
    Sanyi

4. Jano
    Felhasználó

Szia Sanyi!

Szeretném jelezni, hogy több alkalommal is mikor a facebook-ról egy linkre kattintva térek az oldalra akkor befagy az egész böngészőm olyan 20-30 másodpercre. Chrome böngészőt használok.
    Üdv, Dencs Jani

5. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Szia Józsi!

Utána járok a dolognak!

Üdv,
    Sanyi

6. Matykó József
    Felhasználó

Még egy észrevétel. Ez lehet, hogy az én hibám, de a profilomban nem tudom lecserélni a default avataromat.

Üdv, Józsi

7. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Szia Józsi!

Köszönöm a segítséged, folyamatosan csiszoljuk az oldalt. Továbbra is várom az észrevételeid!

Üdv,
    Sanyi

8. Matykó József
    Felhasználó

Szia Sanyi!
    Ahogy megbeszéltük elkezdtem tesztelgetni az oldaladat mind PC-ről, mind mobilról és a következő észrevételeim vannak:
    1 PC:
    a)annak ellenére, hogy MS Internet Explorer 8-ról próbálkozom, a kezdő oldal helyett egy üzenetet kapok, hogy frissítsek, vagy használjak "rendes" böngészőt. :-) Ennek ellenére, ha úgy lépek be, hogy pl http://www.hodjitsu.hu/forum (vagy ennek bármely aloldalát írom be), akkor simán beenged (aminek egyébként örülök) és mint látod használható formátumú oldalt látok, azaz tudom olvasni, látom a grafikákat, látszólag minden a helyén van, ezért kérlek, hogy tegyetek valamit a böngésző felismerő algoritmusotokkal.
    b) ha pl Mozilla Firefox böngészőt használok, akkor ha egy átlagosnak mondható 1024x768-as felbontású desktopról nyitom meg az oldalt, akkor a bal oldalsó "beúszó" barna hátterű menü alját nem látom és nem is tudok legörgetni hozzá. 1600x900-as felbontás esetén ilyen jellegű problémák nincsenek az oldallal.
    2 Mobile: én egy BB Torch 9800-at használok (amennyiben ez számít), amely böngészőjén hasonlóan a fent említett Mozillás böngészéshez, abból a bizonyos baloldalsó menüből nem sokat látok.
    Szerintem, érdemes lenne fixre tenni, akkor a gördítés megoldaná ezt a problémát.
    Egyelőre ennyit találtam. Ha lesz több is, akkor szólok.

Üdv,
    Józsi

9. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Sziasztok!

Néhány apró csiszolás és fejlesztés történt az oldalunkon. Dávid barátunknak köszönhetően mostmár az oldalunkon megjelent tartalmakat közvetlenül is meg lehet osztani a közösségi oldalakon (aki erre leküzdhetetlen vágyat érez :) ).

Köszi Dávid!

10. pjkristof
    Felhasználó

Va bene :). Mint minden labirintusban, itt is pont ez a lényeg. Ha logikai úton közelíted a kiút keresését, menthetetlenül elveszel. Ha megállsz és kiterjeszted lényed, megszűnik a labirintus. :)
    Ariadné legnagyobb dobása nem a fonal feszítése volt, hanem annak prezentálása, a kiutat akkor látjuk tisztán, ha fel tudjuk idézni azt a pontot amikor beléptünk.

Kristóf

Ps: Azért összeszedek valami jó kis családi receptet a vasárnapi asztalról :D

11. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Szia Kristóf!

Igen, néha szoktam olvasgatni a DRSE facebook oldalán megjelenő szösszeneteket. Mindig óvatosan szoktam csak közelíteni, ugyanis elég könnyű elveszíteni a fonalat :-D

Üdv.:
    Sanyi

12. pjkristof
    Felhasználó

Szia Sanyi,
    nos az én főzőtudományom egészen a vajas kenyér balesetmentes elkészítéséig terjed, de erre azért igen büszkén bírok hivatkozni. A mi Jujitsu konyhánkban itt Debrecenben okoskodásokat, rögeszme görgetéseket főzünk, néha oda is kozmálom rendesen, és bizony igen rágósra sikerül a szervezetbe való installálása felhasználói körben. Ennek nyomai ugranak elő a DRSE facebook részen is időnként. Ha gondolod, színesíthetjük a felületet ezen elborulásokkal, persze isten ments, hogy az értelem fizikai síkról való vinnyogó elvonulásának megjelenését bárhol is erőltessem :D

Üdv

Kristóf

13. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Szia Kristóf!

Köszönjük az elismerésed!

Ha időd, energiád engedi szívesen olvasnánk a véleményed, gondolataid, hozzászólásaid bármely más témakörben is.

Például a Gasztro Jitsu topikban remek receptek vannak, ha szoktál főzni itt is megoszthatnád velünk a tapasztalataid :-D

Üdv.:
    Sanyi

14. pjkristof
    Felhasználó

Kifinomult, igényes honlap design. Gratulálok.
    Üdv
    Plébán J. Kristóf
    Debrecen

15. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Az előbb leírt videó problémám megoldódott, no nem magamtól :), hanem Dávid barátunk varázslata következményeként!

Köszi!

16. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a Boldog Új Esztendőt! hírben látható videók a felfelé görgetésnél belecsúsznak a fejlécbe és a menübe.

Dávidnál minden rendben működik. Van olyan, aki szintén találkozott ezzel a jelenséggel?

Köszi a segítséget!

Üdv.:
    Sanyi

17. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Sziasztok!

A jövő egyik fejlesztési elképzelése, az Archívum oldal létrehozása. Ez az oldal nem csak az eddig megjelentek (hírek, események, blog, stb.) összegyűjtésére szolgálna, hanem az egész klubunk archívumát is alkotná.

Az lenne a cél, hogy megismerhető legyen a több évtizedes történelmünk, nem csupán a száraz tények tükrében, hanem személyes történeteken és élményeken keresztül. Gondolat ébresztőként néhány ötlet, ki mikor és miért kezdett el a ju jitsuval foglalkozni, hogyan emlékszik vissza az első edzésre amin részt vett, az (első) vizsga élménye, edzőtábori történetek, stb.

Ezek a személyes írások a blog oldalakon lesznek olvashatóak, és onnan kerülnek majd az archívumba. Akinek kedve van írjon bátran (a "régi öregekre" kiemelten számítunk), elég nagy az időintervallum ami a rendelkezésünkre áll, az ehhez kapcsolódó történetek és élmények tárháza pedig kimeríthetetlen forrásul szolgál.

Küldés óta eltelt idő: 7 years. #
  18. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Üdv Mindenkinek!

Várok mindenféle észrevételt, véleményt, hibajavítást, stb. Írjátok le ötleteiteket, fejlesztési javaslataitokat, mindent ami ezzel kapcsolatban az eszetekbe jut.

Sanyi

Küldés óta eltelt idő: 7 years. #

Topik RSS hírcsatornája

Üzenet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.