Ju Jitsu Klub Hódmezővásárhely Fórum » Általános fórum

Edzések

1. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Gondoltam beidézek néhány rólunk szóló, de máshol megjelent véleményt:

1.
    Gregus Ádám (2010. augusztus 30. DeadlLock blog)
    "Ma voltam életem első Ju Jitsu edzésén. Brutális. Soha nem gondoltam volna, hogy lesz még az életemben olyan dolog a CrossFit vagy a Kettlebell edzéseken kívül, ami ilyen szinten kikészít. Kőkemény két órán át tartó erőnléti tréning pihenésképpen megtüzdelve különböző technikai elemekkel és földharcal. Mire oda került a sor, hogy a földharcban kellett küzdeni a feketeöves senseiekkel, addigra élőhalott voltam és még csak ezek után jött a java...körülbelül mintha betontömböket próbáltam volna legyőzni, pedig nem nagy darab emberek. Minden esetre tetszik és remélem lesz lehetőségem hosszú távon is űzni ezt a harcművészetet."

2.
    Kovács Judit (2011.03.16. Facebook)
    "Az Én fiam, Lázár már két éve jár és nagyon szereti. Jó hangulatú, kis csapatban, rengeteg játékos feladattal szinte észre sem veszik mennyit dolgoztak, még ha csavarni is lehet utána a vizet az edzőruhából. :) Megtanulják tompítani az eséseket, valamint ütéseket, rúgásokat gyakorolnak. Fontos, hogy az edzők nem csak a fizikai képességek javítására koncentrálnak, hanem az ide járó gyerekek mentális fejlődésére is figyelmet fordítanak (pl.: egészséges önbizalom, döntési, problémamegoldó, koordinációs képesség, a kudarcok kezelése, koncentráció, figyelem, fegyelem, őszinteség, tisztelet, társak segítése).
    Csak ajánlani tudom minden gyereknek!
    A felnőtteknek pedig a felnőtt csoportokat! :)"

Küldés óta eltelt idő: 6 years. #
  2. Füvesi Sándor
    Fórumgazda

Az edzésekkel kapcsolatos kérdések, vélemények és minden ezzel összefüggő gondolat helye.

Küldés óta eltelt idő: 6 years. #

Topik RSS hírcsatornája

Üzenet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.